Reklamsız youtube video izleme nasıl yapılır

0
(0)

Dünyanın en büyük video platformu olan YouTube, bilindiği üzere reklamlarla gelir kazanıyor. Reklamlar üzerinden milyar dolarlar kazanan bu firma, gelirlerini içerik üreticileri ile de paylaşıyor ancak reklamlar kullanıcılar için can sıkıcı olabiliyor. Peki Reklamsız youtube video izleme nasıl yapılır,  bu reklamlara nasıl bir çözüm bulabiliriz? Ücretli veya ücretsiz çözüm yollarından güvenli ve kolay olanları aşağıda görüldüğü gibidir.

 

AdBlock Plus

Ücretsiz reklam engelleyicisi olan AdBlock Plus uygulaması, YouTube reklamlarını, açılan pencerelerini engeller ve kötü yazılımlardan da sizleri korur. AdBlock Plus Dünya’nın en çok tercih edilen tarayıcı eklentisi ve Dünya’da milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan güvenli bir uygulamadır.

 

YouTube Go

Mobil üzerinden reklamsız Youtube video izlemek için bir diğer çözüm de YouTube Go uygulamasıdır. Youtube Go videolarda ne kadar MB kullanacağına sizin karar verebileceğiniz, istediğiniz kalitede videoları indirmenizi sağlayan kullanışlı bir uygulamadır. İnternetiniz yavaş olduğunda ya da hiç olmadığında da videolarınızı istediğiniz zamanda ve yerde izleyebilirsiniz. İndirdiğiniz videolara herhangi bir ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz.

 

Youtube Premium

Youtube Premium, Youtube video platformu tarafından sunulan bir abonelik hizmetidir. Youtube’dan yararlanmanızı sağlayacak ve ücretleri de yine kişinin ihtiyaç durumuna göre sınıflandıran bir özel hizmettir.

Özellikleri arasında milyonlarca videoyu reklamsız izlemek, internet olmadan video izlemek için video indirme seçeneği, arka planda video oynatma seçenekleri biliniyor.

Premium ücretini aile veya öğrenci planıyla da tasarruf ederek kullanabilirsiniz;

 

Youtube Premium Aile Planında

Hanenizde yaşayan en fazla 5 kişiyi ekleyerek ücretli Youtube üyeliğinizi paylaşabilirsiniz. Hesap sahibi veya aile grubu yöneticisi olarak bir Google grubu oluşturabilirsiniz. Premium üyeliğinizi paylaşmak için aile üyelerini gruba davet etmeniz yeterlidir. İçerik izleme ve dinleme tercihleriniz yine size aittir, başkaları tarafından görülemez.

 

Premium Öğrenci Planında ise öğrencilik durumunuzu doğrulamak için SheerID’ye yönlendiriliyor. SheerID’de yer alan formu doldurarak onayladığınızda bilgileriniz gizlilik politikası göz önüne alınarak SheerID tarafından işlenecektir. Öğrenci Planını almanızda bir engel kalmayacaktır.

 

Youtube videolarını reklam olmadan, eğlenceniz bölünmeden ücretli ve ücretsiz izleme seçeneklerini sizler için bir araya getirdik. Siz de yine bu seçeneklerden size en çok uyanı kullanabilirsiniz.

 

 

Yararlı buldunuz mu?

Oylamak için bir yıldızı tıklayın!

Bu makaleyi yararlı bulduysanız

Bizi sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz.

Beğen ve Takip Tuşuna Tıklamayı unutmayın!!!